PODSUMOWANIE EDYCJI 2018

BialJam 2018 przeszedł już do historii, więc czas na dłuższe podsumowanie.

Tematem tegorocznej edycji było hasło: JANUSZE, a dodatkowym słowem: PORTAL 🙂 Nasi uczestnicy nie mieli więc łatwego zadania, jednak nie poddali się 🙂 🙂 🙂

Po raz kolejny pobiliście rekord i do mety dotarło równiutko 80 osób z całej Polski (oprócz Białostoczan mieliśmy też okazję powitać mieszkańców m.in. Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Gdyni czy Gdańska) zebranych w 22 drużynach.

Po 48 h walki ze sprzętem i własnymi słabościami udało się zaprezentować fantastyczne i oryginalne gry, które możecie przetestować na naszym itch.io (https://itch.io/jam/bialjam2018).
———————————————————————————-
A teraz czas na przedstawienie zwycięzców:
I MIEJSCE – drużyna ‚FLEX’ (Wiktor Truskolawski, Maciej Kozłowski) z grą ‚Niedziela Handlowa’

II MIEJSCE – drużyna ‚My tylko na pizzę’ (Agata Mróz, Maciej Iwaniuk, Martyna Markiewicz, Adam Pietrowski, Mateusz Gryc) z grą ‚Janusze na OLY’

III MIEJSCE – drużyna AngryAngelGames (Joanna Lejtan, Janusz Lejtan, Konrad Ciborowski) z grą ‚Janush & Famili Band’

WYRÓŻNIENIE ZA NAJLEPSZĄ GRAFIKĘ – drużyna EMKA (Katarzyna Kozaczkiewicz, Mateusz Choiński, Krzysztof Ruczaj, Piotr Szekalski) z grą ‚Ja, nóż’

WYRÓŻNIENIE ZA NAJLEPSZĄ MUZYKĘ – drużyna Hob-Bits (Daria Ostapczuk, Marta Nazarkiewicz, Elżbieta Gibulska, Kacper Chociej, Kamil Poniatowski) z grą ‚Jan Uszek’

WYRÓŻNIENIE ZA NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE PORTALU – drużyna Recompile (Aleksander Borowski, Kacper Dzierżek, Kuba Panasiuk, Szymon Hutnik, Dawid Alimowski) z grą ‚Bargain Hunter’

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM!!!
———————————————————————————-

A teraz trochę podziękowań:
Zacznijmy od sponsorów, którymi byli: Wschodzący Białystok, 9Bits, Acaisoft, TT PSC, CyberSowa oraz partnerów: ChilliPizzy i Naleśnikarni Retrospekcja.

Następnie gorące podziękowania należą się naszym prelegentom: Michał Jadczuk, Łukasz Gadomer, Jan Romanowski i Maciej Kucharczyk.

Kolejnymi osobami, które miały wpływ na przebieg konkursu było nasze zacne jury w składzie: Izabela Kartowicz-Stolarska, Karolina Sętorek, Maciej Kopczyński, Marek Tabędzki, Łukasz Gadomer, Dominik Opolski.

A na koniec trochę prywaty: chcielibyśmy podziękować wszystkim organizatorom, bez których nasza impreza by się nie udała: Karolina Sętorek, Julita Gawełko, Joanna Zawadzka, Ewelina Bosko, Arek Łupiński, Artur Mogielnicki, Marcin Safiejko, Karol Karski, Marcin Niezbecki, Filip Snarski, Marcin Skoczylas.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ! DO ZOBACZENIA ZA ROK! 😀 😀 😀

 

Może Ci się również spodoba